עיצוב גרפי לעסקים

 

עיצוב ככלי אסטרטגי

 

עיצוב גרפי הוא כלי אסטרטגי חשוב ביותר! כזה שהעסק שלכם יוכל להשתמש בו בכדי לזכות ביתרון יחסי על פני עסקים מתחרים. יתרה מכך, עיצוב גרפי גם אחראי לכך שהמסר של העסק שלכם יועבר בצורה נכונה, אחידה וחיובית, ובעצם מהווה מיתוג לעסק שלכם.

חשוב שתזכרו כי מעצב גרפי הוא זה שמעצב לכם את הכלים העסקיים ודואג לספק לכם את כל אותו מאגר של אמצעים אשר עתיד להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו בכדי לקדם את העסק שלכם. כלי זה יכול להיות מוצג ככרטיס ביקור, עיצוב עמוד הפייסבוק בעסקי שלכם או אתר אינטרנט.

 

כשאתם משתמשים בעיצוב טוב אתם יכולים לבדל את העסק או המוצר שלכם מעסקים אחרים ולהביא אותו לחשיפה ולהכרה גדולה יותר של דעת הקהל, כי את העסק שלכם יזהו לפי העיצוב הייחודי שלו.


השימוש בעיצוב טוב נותן תחושה של סטנדרטים גבוהים המעידים על איכות המוצר שלכם, והרושם הראשוני שהוא גורם הינו רושם חיובי.

 

לוגו, כרטיסי ביקור, ועוד... מה כוללים השירותים שלנו

 

אנו בצ'ימפי יודעים כי הצגתה של חברה באופן מקצועי גורמת ללקוחות פוטנציאליים לחוש אמון בה ובמוצריה. אז נכון שהלוגו שלכם לא צריך לסכם את כל מאמצי העיצוב הגרפי, אך עדיין רצוי שיהיה לכם לוגו מעוצב מקצועי, בלתי נשכח. כזה שייתן את הרושם הרצוי על החברה שלכם ויבטא את מה שרציתם להציג.

 

השימוש בכרטיסי ביקור עבור העובדים שלכם הוא משמעותי וחשוב. במיוחד אם תחשבו על זה שכל אחד אולי יכול לשכור עובדים, אבל אם אתם מחפשים עובדים עם מוטיבציה, כאלו שיקבלו השראה לבצע את החזון שלכם ואת המשימות שהטלתם עליהם, ועדיף שיהיה לכם מותג חזק שישפיע על המורל והפרודוקטיביות שלהם, וייצר "גאוות יחידה" עבורם.

 

ברור כי בעידן הרשתות החברתיות לא תרצו חלילה שהעסק שלכם ידיר את רגליו מהן. שהרי הוויראליות היא אחד מהכלים החשובים ביותר לקדם את העסק שלכם. לכן גם עבור הרשתות החברתיות חשוב העיצוב הנכון. חשוב לדעת כי גרפיקה יכולה לכוון את הגולשים, להביא לכם לייקים ולהפוך אותם לאוהדים של העמוד שלכם תוך שהיא נוקטת בצורה מתוחכמת, אך ישירה וברורה. ואין ספק כי השימוש בגרפיקה ידידותית למשתמש תדאג להעביר את המסר הנכון לקהל היעד שלך.

 

עיצוב גרפי אינו מתמקד רק בפוסטים השונים אלא גם בתמונת הקאבר הראשית שלכם, שראוי כי תהיה בעלת משמעות חזקה, ושתפעיל את הגולשים אליהם אתם מכוונים. כך גם לגבי תמונת הפרופיל שתסייע למיתוג העסק שלכם בפייסבוק. כמובן יש לדאוג גם להתאמה נכונה בין העיצוב שיופיע במחשב הביתי ולבין הופעתו בטלפונים הסלולאריים.

 

עקרונות אלו מצויים בבסיסו של כל עיצוב גרפי מוצלח, והחשיבות של מותג מנצח לעסק שלכם היא ברורה. אנו בצ'ימפי מזמינים אתכם למנף את הידע שלנו, הניסיון והכלים העומדים לרשותנו, כך שתוכלו להפיק מותג ייחודי שיקדם את העסק שלכם, ויהפוך אותו למוצר מוכר. כזה שכל אחד ירצה לשלוף מהמדף.

 

 

 

 

שאלה:

כמה פעמים בחרתם מוצר בגלל הצבע או העיצוב שלו?

כן העיצוב הגרפי הוא שנותן את הבידול לעסק שלכם. לא מעט עסקים עושים את אותה הטעות הנפוצה של בחירה בעיצוב גרפי זניח.

רובם, בעיקר הקטנים והבינוניים שבהם אינם רואים עצמם כמותג. ולכן כל מה שהם מסתפקים בו הוא לא יותר מלהמציא איזה לוגו חביב וכמה כרטיסי ביקור נוצצים.

אבל אנחנו בצ'ימפי יודעים כי עיצוב גרפי מתאים לעסק שלכם הוא בעל משמעות הרבה יותר גדולה.

© כל הזכויות שמורות לצ'ימפי קידום ופרסום עסקים

chimpymedia@gmail.com |  050-685-8370

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon