קידום אורגני וממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

אנחנו בצ'ימפי יודעים להשתמש בכל הכלים הדרושים. תנו לנו לייצר עבורכם פוסטים ממומנים שהם כלי הפרסום הבסיסי ביותר בפייסבוק. לפי פייסבוק רמת המעורבות בפוסטים ממומנים, כלומר כמות הלייקים, השיתופים והתגובות המתקבלת מסוג פרסום כזה היא גבוהה יותר אפילו בהשוואה לפרסומות בצידם הימני של העידכונים.

כלי קידום אפקטיבי אחר הוא של הקהלים המותאמים באופן אישי, המאפשר למפרסמים להעלות רשימה של לקוחות ופרטי הקשר שלהם, תוך יצירת מודעות המכוונות ישירות אליהם ואשר מותאמות באופן אישי להם.

ואילו הריטרגטינג הוא כלי באמצעותו תוכלו לפנות למי שביקר באתר האינטרנט או בדף הנחיתה אך לא ביצע רכישה, ולהציע לו הנחה או הטבה משתלמת ומותאמת אישית. עליכם לזכור כי פייסבוק אינו תחליף לאתר.

דרך אחרת לקידום ממומן בפייסבוק היא הצ'אטבוטים, שהם תוכנה בעלת בינה מלאכותית המהווה תחליף לשירות הלקוחות האנושי, ומטרתה לפנות ללקוחות הפוקדים את הדף באמצעות המסנג'ר בפייסבוק, ולברר עם הלקוח מהם צרכיו הראשונים.

קידום אורגני בפייסבוק

קידום אורגני בפייסבוק הוא למעשה קידום הדף העסקי והתוכן שבו מבלי לעשות שימוש בקידום הממומן של פייסבוק. איך עושים זאת? פשוט מאוד, מעלים פוסט ומחכים שהוא יחשף ויהפוך ויראלי. אפשר כמובן להכנס לקבוצות שונות רלבנטיות לנושא של הפוסט, ולפרסם אותו שם או לשתף. נשמע פשוט לא? אז זהו שלא, כי גם כאן צריך לדעת איך עושים זאת, ויש כמה טיפים חשובים שאנחנו בצ'ומפי מתמחים בהם.

הראשון, הוא הגדרתו של קהל היעד. כי ברגע שמגדירים בפייסבוק את קהל היעד שלכם אז אפשר לדעת איך לדבר אליו, מה לכתוב לו, מהו התוכן שיעניין אותו, וכמובן גם על מה סביר להניח שהוא יעשה לייק, ישתף או אפילו יגיב וישלח הודעה.

השני, הוא שילוב של תמונות בפוסטים. חשוב שתדעו כי גם אם תכתבו בפייסבוק את הפוסט הכי מגניב והכי איכותי שלכם אבל לא תצרפו אליו תמונה, המאמץ יהיה לשווא. בכדי לבצע קידום אורגני בפייסבוק חשוב שיהיה לכם מאגר תמונות רלבנטי. ובכל פוסט שתעלו לדף חייבת להופיע תמונה, כי רק כך הוא הכי מושך את העין. אנחו בצ'ימפי משתמשים בשירותי גרפיקה מתקדמים שיהפכו את מה שיש לכם לפרסם למאוד ויזואלי.

שילוב סרטי אנימציה

מאחר ופייסבוק רוצה לגרום ליותר ויותר אנשים להעלות סרטוני וידאו לרשת החברתית ולתת לסרטונים חשיפה גבוהה ומשתלמת ביחס לפוסטים אחרים. הרי שמדובר בכלי אדיר לקידום אורגני בפייסבוק שכדאי לעשות בו שימוש, במיוחד אם יש לך הרבה מה לספר או להראות בוידיאו. אנחנו בצ'ימפי נדאג להכין ולקדם עבורך סרטי אנימציה שיזכו לתפוצה הנכונה.

כמובן שיש להקפיד שלא להפר זכויות יוצרים בהעלאת תמונות לפוסטים. ניתן לרכוש תמונות ממאגרים המתמחים בכך.

מדוע צ'ימפי?

בעולם של היום כולנו מדברים ומכירים פייסבוק, ובאמת פייסבוק הוא משאב מצויין לקידום העסק, אבל הוא גם גוזל זמן... זמן שאין לכם. תנו לנו לבצע עבורכם את העבודה בצורה הנכונה ולחסוך לכם אותו ולהציע את שירותינו המקצועיים.

הידעתם כי פייסבוק היא הרשת החברתית המקוונת הגדולה בעולם, וכי היא זמינה ביותר משבעים שפות?

כן לפי דירוג האתרים של אלקסה פייסבוק הוא האתר השלישי הנצפה ביותר באינטרנט ברחבי העולם, והרביעי הנצפה ביותר בישראל.

ההערכה היא כי קיימים מעל 4 מיליון משתמשים פעילים בחודש לפייסבוק במדינת ישראל.

מה שאומר כי אין להתעלם מכמות החשיפה לה זוכה פרסום בפייסבוק. אנחנו בצ'ימפי יודעים כיצד להשתמש בכלי הזה ולבצע קידום ממומן ואורגני עבורכם בפייסבוק באופן האפקטיבי ביותר ודואגים גם לעיצוב הפוסטים על ידי גרפיקא/ית ושילוב סרטי אנימציה לקידום.

© כל הזכויות שמורות לצ'ימפי קידום ופרסום עסקים

chimpymedia@gmail.com |  050-685-8370

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Black Instagram Icon